close-icon
+380 67 553-95-79 +380 95 720-67-86

Замовлення виробів із поліуретанів і силіконів

Компанія OSV надає послуги з виробництва різноманітних деталей з поліуретанів і силіконів, а також заливальних форм з полімерних матеріалів

arrow
9 / 10
arrow
9 / 10
arrow arrow

Відповідно до вашого технічного завдання ми можемо зробити будь-який тираж готових виробів, в тому числі і одиничний

Замовити

Інженери і технологи OSV допоможуть вам сформувати технічне завдання, підготують розрахунки вартості необхідної партії товару, оцінять терміни виготовлення тиражу.

Фахівці виробничої ділянки виконають роботи по виготовленню форм, лиття, і пост-обробці готових виробів

Схема роботи над замовленнями

Технічне завданння

Комерційна пропозиція

Передоплата

Виробництво

Тестування

Відвантаження

Кожен новt замовлення починається з підготовки калькуляції, яка готується на підставі фотографій, креслень, 3D-візуалізації. Якщо представлені нами умови (вартість і терміни виготовлення) вас влаштують, ми перейдемо до підготовки комерційної пропозиції. Для цього нашим технологам знадобиться прототип (майстер-модель) вироби, тираж якого ви бажаєте отримати.

Модель може бути виконана з будь-якого твердого матеріалу — дерева, пластика, металу, пластиліну, пінопласту. Ви можете відправити нам майстер-модель будь-яким зручним для вас способом — як правило, наші клієнти звертаються до послуг експрес-доставки вантажів. Разом з моделлю ми попросимо вас повідомити додаткові дані - сферу застосування готових виробів, передбачуваний тираж, фізико-механічні властивості і інші нюанси в залежності від характеру вашого замовлення. Зазвичай узгодження цих моментів займає кілька днів і залежить від складності того чи іншого замовлення.

Після того, як технічне завдання і комерційну пропозицію узгоджені, ви вносите передоплату, і ми починаємо роботу над вашим замовленням. Після того, як виробнича частина проекту буде закінчена, ми проведемо випробування готових виробів, і тільки після цього відправимо вам готову продукцію, попередньо акуратно упаковану.

Всі майстер-моделі, форми і вироби, які надаються на виробничу дільницю OSV в якості зразків, або виробляються під замовлення за рахунок клієнта, є його власністю. Ми ніколи не використовуємо чужі форми і вироби для подальшого копіювання, тому багато наших клієнтів залишають свої форми з поліуретану і силікону у нас на підприємстві на довгострокове зберігання.

Переваги

  • Виробляємо вироби з поліуретанових еластомерів, пінополіуретанів, поліуретанових пластиків, силіконів, поліефірних і епоксидних смол, акрилових заливальних мас

  • Використовуємо дозуючі змішувальні установки OSV для лиття

  • Приймаємо замовлення на тиражі від 1 примірника

  • Модифікуємо базові поліуретани під індивідуальні вимоги клієнта до властивостей готових виробів

  • Досвід щоденної роботи з полімерними матеріалами —  понад 15 років

Звертайтеся, будемо раді допомогти!

Детальну інформацію про наші послуги можно отримати за телефонами +380 67 553-95-79 або +380 66 489-50-34, а також надіславши ваш запит на электронну пошту info@osv.com.ua

Також ви можете скласти запит нижче, і наші колеги сконтактуюсть з вами:

Дякуємо! Ваш запит принято.

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.