close-icon
+380 67 553-95-79 +380 95 720-67-86

Технічне обслуговування

Для наших клієнтів ми пропонуємо регулярне технічне обслуговування протягом пост-гарантійного періоду, постачання запасних частин протягом 10 років після пуску обладнання в експулатацію, консультації у віддаленому режимі і відвідування інженерами і технологами ОСВ.

Технічна підтримка 24/7

Фахівці нашої компанії надають технічну підтримку всіма доступними і можливими способами — консультації по телефону, Viber, WhatsApp, Telegram, Skype, Zoom, уточнення деталей по електронній пошті, особистою участю технічних фахівців OSV в налагодженні і ремонті устаткування.

Звернутися

Забезпечуємо запасними частинами

Протягом 10 років після поставки обладнання OSV забезпечуємо постачання запасних частин і витратних матеріалів для дозуючих змішувальних установок OSV

Звернутися

Проводимо технічні семінари

Всі наші семінари

Навчаємо роботі з обладнанням і матеріалами

Наше головне завдання — це постачання виробничих рішень "під ключ". Ми постачаємо нашим клієнтам не обладнання як таке, а саме передаємо технологію, навчаємо коректної експлуатації та обслуговування обладнання, роботі з сировиною та супутними матеріалами.

Звернутися

Звертайтеся, будемо раді допомогти!

Детальну інформацію про наші послуги можно отримати за телефонами +380 67 553-95-79 або +380 66 489-50-34, а також надіславши ваш запит на электронну пошту info@osv.com.ua

Також ви можете скласти запит нижче, і наші колеги сконтактуюсть з вами:

Дякуємо! Ваш запит принято.

Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.