close-icon
+380 67 553-95-79 +380 95 720-67-86

Вулики з пінополіуретану

arrow
1 / 2
arrow
1 / 2
arrow arrow

Спільно з системним домом Polychem Systems (Познань, Польща), ми пропонуємо бізнес-пакет для виробництва вуликів з пінополіуретану.

Устаткування OSV низького і високого тиску, пінополіуретановіі композиції Polychem Systems, спеціально розроблені для виробництва вуликів методом лиття в закриті форми, а також технологія виробництва вуликів, включаючи техніку виготовлення заливальних форм з композитних матеріалів.

Жорсткий пінополіуретан — відмінна альтернатива дереву для виготовлення сучасних вуликів для бджіл. Легкий і міцний конструкційний матеріал дозволяє виробляти бджолині вулики, які служать довше дерев’яних, не схильні до природного старіння, мають невелику вагу.

Ці фактори роблять бджолині вулики з ППУ більш ефективними і вигідними в порівнянні з вуликами, виготовленими з дерева. Наше підприємство спільно з польським виробником пінополіуретанових систем Polychem Systems пропонує повний комплект для виробництва бджолиних вуликів з ППУ — обладнання для заливки, сировину, форми, допоміжні матеріали, навчання і технічну підтримку.

Переваги

  • Невелика вага

  • Термоізоляція

  • Тривалий строк експутації

Використовувані полімери

Використовуване обладнання