close-icon
+380 67 553-95-79 +380 95 720-67-86

Сендвіч панелі

arrow
1 / 7
arrow
1 / 7
arrow arrow

Для виробництва сендвіч-панелей OSV пропонує відразу кілька рішень — обладнання для заливки ППУ, гідравлічні і пневматичні преси, обладнання для нанесення однокомпонентних і двокомпонентних клеїв.

Головна цінність, яку ми пепердаём своїм клієнтам — це досвід інженерів і технологів OSV, який дозволяє знайти ефективне і надійне рішення для індивідуальних виробничих завдань.

Виробництво будівельних і конструкційних сендвіч-панелей тісно пов’язане з поліуретанами. Клейові та заливальні системи на основі поліуретану є ключовою складовою панелей для будівництва, автомобільних фургонів, віконних систем, вентиляційного обладнання, і безлічі інших промислових застосувань.

OSV пропонує своїм клієнтам обладнання для виробництва сендвіч-панелей різних видів — дозуючі змішувальні установки для лиття ППУ, обладнання для нанесення клею, гідравлічні і пневматичні преси.

Багаторічний досвід виготовлення обладнання і налагодження технологічного процесу допомагає нашим клієнтам вибрати і впровадити оптимальне виробниче рішення.

Переваги

  • Листові наповнювачі та пінополіуретан

  • Автоматично і напівавтоматичні лінії

  • Індивідуальні рішення

  • Навчання персоналу

Використовувані полімери