close-icon
+380 67 553-95-79 +380 95 720-67-86

Ізотермічні фургони

arrow
1 / 5
arrow
1 / 5
arrow arrow

Заливальні установки OSV давно є невід’ємною частиною виробничого процесу при виготовленні ізотермічних фургонів рефрижераторів

Виробництво сучасних ізотермічних фургонів складно уявити без використання клейових матеріалів, які міцно з’єднують між собою елементи “сендвіча» — обшивку, утеплювач, деталі жорсткості — виготовлені з металів, пластиків, і композитних матеріалів.

Наша компанія розробляє і виготовляє різні установки для нанесення клейових компаундів. Це можуть бути як невеликі машини для ручного нанесення клею, так і складні автоматичні лінії, оснащені системами переміщення і розподілу клейових матеріалів, з різною швидкістю подачі клею. Кожна клейова станція проектується і виготовляється відповідно до індивідуального технічного завдання наших клієнтів.

Спеціальні технічні рішення дозволяють переробляти практично будь-які клейові системи: одно- і двох-компонентні, наповнені, в’язкі і тиксотропні. Сучасне програмне забезпечення допоможе вам точно знати і контролювати витрату клею за зміну або за місяць.

Переваги

  • Високий рівень автоматизації процесу клеенанесенія

  • Економія матеріалу і часу

  • Рівномірний розподіл клею

Використовуване обладнання