close-icon
+380 67 553-95-79 +380 95 720-67-86

Ігри, розвиток і творчість

arrow
1 / 5
arrow
1 / 5
arrow arrow

При створенні різної унікальної атрибутики та приладдя для розвитку і творчості, вже не обійтися і без полімерних матеріалів. У сучасному світі, серед великої кількості різних витратних матеріалів, силікони та поліуретани мають особливу популярність, завдяки своїм відмінним користувацьким якостям

Широко відомі дитячі фігурки для розфарбовування, сувеніри, колекційні моделі, декоративні елементи для оформлення різних композицій, прикраси ручної роботи і багато чого іншого, як правило, виготовляються з використанням різних полімерних матеріалів.

Так, наприклад, якщо потрібно виготовити декоративну статуетку, наша компанія може запропонувати матеріали, технологію й обладнання. Для цього, в першу чергу, знадобиться силікон або поліуретан для зняття форми. А потім вже, тиражувати такі статуетки можна за допомогою поліуретанових пластиків або акрилового композитного матеріалу Acrylic One.

Вироби, дійсно, виходять з високою точністю копіювання оригіналу, ідеально відтворюють текстуру і рельєф, підходять під фарбування і шліфування, можуть експлуатуватися на вулиці. Саме завдяки, такій своїй універсальності і багатофункціональності, полімери, останнім часом, дуже популярні і в сфері хенд-мейд. Тим паче, що вони дуже добре показують себе в тандемі з гіпсом, бетоном, епоксидними і поліефірними смолами.

Переваги

  • Висока точність копіювання

  • Безпечно для навколишнього середовища

  • Стійкість до атмосферних показників

  • Відмінне фарбування

Використовуване обладнання