close-icon
+380 67 553-95-79 +380 95 720-67-86

Футеровка зернотоків

arrow
1 / 2
arrow
1 / 2
arrow arrow

Еластичність, стійкість до стирання, стійкість до динамічних і статичних навантажень, роблять поліуретанові еластомери гарячого затвердіння на основі ТДІ та МДІ унікальним рішенням для футерування.

Трубопроводи круглого і квадратного перетину, покриті поліуретаном, а також поліуретанові вставки і листові деталі для футерування використовуються для захисту зернопрововодов на елеваторах, в морських і річкових спеціалізованих портах.

Для футерування використовують широкий спектр поліуретанових еластомерів гарячого затвердіння на основі ТДІ та МДІ. Ручна і машинна переробка роблять ці матеріали і технологію їх переробки доступними як для невеликих підприємств, так і для великих промислових виробників спеціального устаткування для транспортування зерна.

Поліуретанові еластомери дозволяють в кілька разів збільшити термін служби устаткування, істотно скоротити витрати на ремонт і обслуговування систем транспортування.

Широкий діапазон твердості і можливість комбінування різних властивість готових виробів роблять ПУ еластомери практично унікальним технологічним рішенням для футерування, вигідним і ефективним.

Переваги

  • Стійкість до стирання

  • Еластичність

  • Міцність

  • Стійкість до динамічних навантажень

  • Стійкість до гідролізу