close-icon
+380 67 553-95-79 +380 95 720-67-86

Фільтри

arrow
1 / 5
arrow
1 / 5
arrow arrow

Клейові та заливальні маси на основі поліуретанів — компактних, спінених, еластичних — широко використовуються у фільтрах очищення повітря, палива, і масла.

Поліуретанові системи, дозуюче змішувальне обладнання, пристрої переміщення і технології виробництва фільтрів — всі ці компоненти ми пропонуємо своїм клієнтам.

Для виробництва фільтрів використовуються безліч різних видів поліуретану. Еластичні ППУ використовуються для виготовлення ущільнюючих контурів фільтрів очищення повітря. Компактні клейові системи на основі поліуретану — для з’єднання фільтруючого матеріалу і конструкційної міцності замість металевих кришок.

Поліуретанові системи технологічні, їх переробка не вимагає великих витрат електроенергії, і, головне, готові вироби відповідають найвищим технічним вимогам.

Крім автомобілебудування, поліуретани використовуються у виробництві фільтрів очищення повітря в промислових і житлових приміщеннях, фільтрах очищення біологічних матеріалів, природного газу, алкогольних напоїв, в інших областях промислового виробництва.

Переваги

  • Стійкість до перепадів температур

  • Зручність у переробці

  • Надійність і ефективність в експлуатації

Використовувані полімери