close-icon
+380 67 553-95-79 +380 95 720-67-86

Двері з поліуретановим наповнювачем

arrow
1 / 3
arrow
1 / 3
arrow arrow

Одна з ключових складових у виробництві міжкімнатних та вхідних дверей – це наповнювач, який виконує ряд важливих функцій.

Наповнювач з пінополіуретану підвищує теплоізоляцію дверей, покращує їх звукоізоляцію, надає дверям каркасні, і володіє іншими перевагами в порівнянні з іншими наповнювачами.

Пінополіуретан має одні з найкращих показників серед усіх матеріалів для ізоляції, що нині існують, і це робить його оптимальним матеріалом у сучасному будівництві.

Ідея даної технології полягає в заповненні поліуретановою піною простору між облицюванням двері. Завдяки відмінній плинності поліуретану, весь внутрішній об’єм двері виходить повністю заповненим без пустот і раковин, незалежно від складності геометрії двері. Рідкий поліуретан також має прекрасну адгезію, що дозволяє надійно склеювати між собою обкладки двері по всій площі без застосування додаткових клейових складів.

Серед переваг дверей наповнених поліуретановою піною слід виділити наступні:

Термоізоляція
Спеціально розроблена структура матеріалу забезпечує низький коефіцієнт теплопровідності

Шумоізоляція
Пінополіуретан також є ефективним звукоізолюючим матеріалом, він поглинає шуми у всіх діапазонах частот

Жорсткість конструкції
Технологія заливки пінополіуретану забезпечує монолітність всієї конструкції і надає їй високий рівень жорсткості

При використанні пінополіуретану більше немає потреби нарізати, укладати і приклеювати наповнювач, необхідно тільки залити піну між облицовками двері, все інше вона зробить сама.

Для заливки пінополіуретану необхідне використання спеціального обладнання високого або низького тиску для змішування і дозування, а також гідравлічний прес.

Відео процесу заливки за допомогою заливальної установки OSV H40 (Україна) і гідравлічного прес Manni (Італія):

Використовувані полімери

Використовуване обладнання