close-icon
+380 67 553-95-79 +380 95 720-67-86

Системи переміщень MiniTec

arrow
1 / 7
arrow
1 / 7
arrow arrow

Технологія лінійних переміщень MiniTec є ідеальним доповненням до модульної системи профілів і сумісна з нею. Таким чином, отримані лінійні системи і рішення дуже гнучкі і ідеально узгоджені один з одним.

Для високих вимог до точності був спроектований лінійний модуль з урахуванням високої несучої здатності, завдяки чому монтажне простір скорочено до мінімуму. Він розрахований на хід до 2845 мм. Напрямна зі стандартними розмірами 90 х 90 мм з нашої модульної системи заснована на високоточних рейкових направляючих, які інтегровані в профільну систему. Має життєвий цикл до 10 000 км.

Лінійний модуль зубчастим ременем розроблений для динамічних вантажно-розвантажувальних робіт. Він має конструкцію з великим ходом і завдяки своїй динаміці часто застосовується в рішеннях з високими вимогами до точності повторення при коротких часи циклу. Лінійний модуль з зубчато-ремінним приводом доступний у вигляді повного складання з адаптацією підключення для необхідного приводу або як повністю зібраний індивідуальний модуль з приводом, двигуном і контролером. Лінійна вісь призначена для дуже різних реалізацій і областей, таких як системи з декількома валами, портальні роботи, вимірювальні пристрої, пристрої подачі і маніпуляції.