close-icon
+380 67 553-95-79 +380 95 720-67-86

Сендвіч-панелі (інжекція ППУ)

arrow
1 / 6
arrow
1 / 6
arrow arrow

Промислові лінії OSV для виробництва сендвіч-панелей з наповнювачем з пінополіуретану (ППУ) реалізують так званий стендовий або переривчастий (англ. – discontinuous) спосіб виготовлення «сендвіча».

Лінії OSV для виробництва сендвіч-панелей з наповнювачем з пінополіуретану (ППУ) побудовані на базі установок OSV серії L та Н, які дозволяють дозувати від 60 до 300 літрів рідкого ППУ в хвилину. Така висока продуктивність необхідна для того, щоб за кілька секунд заповнити рідким ППУ весь простір між облицювальними площинами майбутніх сендвіч-панелей, довжина яких часом досягає 12,5 метрів.

Друга важлива складова ліній OSV для виробництва сендвіч-панелей з наповнювачем з ППУ — це гідравлічні преса спеціальної конструкції, які забезпечують точність позиціонування облицювальних матеріалів, надійну фіксацію заготовок під час спінювання і застигання, термостабілізації і правильну геометрію «сендвіча».

До складу лінії OSV для виробництва сендвіч-панелей з ППУ зазвичай входить змішувально-дозуюча установка для заливки ППУ і гідравлічний прес. Залежно від вимог клієнта лінія може бути спроектована для виробництва сендвіч-панелей різних габаритних розмірів — аж до 12,5 метрів в довжину, 3-х метрів в ширину, і товщиною до 22 см!

Характеристики

Продуктивність

Не менше 3-х панелей на годину

Максимальний розмір готових панелей

3000 мм × 1250 мм, товщина — від 5 до 100 мм

Енергоспоживання

Не більше 18 кВт

Габаритні розміри

21 х 4 м

Вага

Не більше 8 тон

Де застосовується це обладнання?