close-icon
+380 67 553-95-79 +380 95 720-67-86

Лабораторне обладнання

arrow
1 / 4
arrow
1 / 4
arrow arrow

Для лабораторних цілей в асортименті обладнання OSV для гарячих еластомерів є спеціальна розробка – OSV SmartLab. Ця машина була спроектована за спеціальним технічним завданням одного з найбільших системних будинків в світі. Машина може бути виготовлена як в дво-, так і трикомпонентному виконанні.

Одна з головних особливостей установки OSV SmartLab – спеціальна конструкція, яка дозволяє швидку зміну компонентів при мінімальних витратах часу і матеріалу.

Заливальна установка має найширший набір функцій, які дозволяють повністю автоматизувати завдання дозування і змішування компонентів поліуретанової системи, і отримувати лабораторні зразки високої якості машинним методом. При цьому сама установка досить компактана і може з легкістю поміститися в рамках звичайного лабораторного кабінету.

OSV SmartLab використовується для змішування і заливки двох-х і трикомпонентних поліуретанових еластомерів гарячого затвердіння на основі МДІ та ТДІ. Більшість технічних характеристик узгоджується індивідуально з клієнтом.

Характеристики

Матеріали для переробки

Еластомери на основі MDI та TDI

Змішувальний пристрій

Головка динамічного типу, низького тиску

Кількість дозованих компонентів

До 3 базових компонентів

Дозування добавок

До 3 добавок

Співвідношення компонентів

За домовленістю

Продуктивність

0,1 - 2 л/хв

Обсяги робочих ємностей

Від 2 до 10 літрів

В'язкість компонентів

До 10000, мПа * с

Нагрів компонентів

До 150оС