close-icon
+380 67 553-95-79 +380 95 720-67-86

Компоненти

arrow
1 / 4
arrow
1 / 4
arrow arrow

Дозуючі компоненти і насоси DOPAG використовуються в різних галузях промисловості для подачі рідин з низькою і високою в’язкістю. Вони гарантують високу точність і точну відтворюваність подається кількості.

Система дозування вимагає використання бочки або ємнісного насоса для подачі матеріалу з оригінальних ємностей на дозирующую станцію під тиском. Там матеріал дозується або через дозуючий клапан, або через електричний об’ємний вимірювач витрати.

Дозуючі клапани DOPAG доступні в різних версіях, всі з яких засновані на принципі об’ємного дозування. Ці дозуючі клапани можуть обробляти середовища з низькою і високою в’язкістю, такі як клеї, герметики, мастила, масла, пасти і силікони.

Електронна система об’ємного дозування з необмеженою об’ємної дозирующей здатністю ідеально підходить для вимірювальних систем з обсягом нагнітання понад 100 мл. Вона також підходить для наповнення вузлів машин, таких як картери КПП, двигунів, редукторів. Інтегрована зворотний зв’язок за кількістю дозування – ідеальне рішення для автоматизованих додатків.

Якщо ми хочемо досягти ідеальних результатів при дозуванні мастила, важливо, щоб наш матеріал перекачувався ефективно і без повітряних кишень (бульбашок повітря). Для цього абсолютно необхідна безперебійна і надійна поставка матеріалів. У кожному разі при виборі оптимальної системи подачі необхідно враховувати такі фактори, як властивості матеріалу, параметри процесу і розмір контейнера. Портфель продукції DOPAG пропонує широкий спектр рішень для вимірювання рідини, включаючи бочкові насоси, що перекачують насоси і напірні резервуари. Всі системи подачі DOPAG засновані на перевіреній технології поршневих або шестерних насосів.

Дозуючі клапани DOPAG використовуються в усіх галузях промисловості для зливу рідин з низькою і високою в’язкістю. Вони відрізняються високою точністю і дуже високою повторюваністю в залежності від кількості вивантаження. Ці клапани доступні в різних серіях і конструктивних розмірах. Через розмаїття типів клапанів існує ідеально підходить клапан для кожного окремого застосування.