close-icon
+380 67 553-95-79 +380 95 720-67-86

Алюмінієвий профіль MiniTec

arrow
1 / 9
arrow
1 / 9
arrow arrow

Німеччина

Профільна система MiniTec довела свою надійність в багатьох галузях промисловості: від ергономічних робочих столів до престижних вітрин, від міцних захисних огороджень до базової конструкції складної конвеєрної системи або автоматизованої складальної лінії — гнучкою і надійною.

Ліміти обмено тільки уявою дизайнера. до можливостей застосування модульної профільної системи MiniTec.

Численні можливі комбінації відповідно до вимог замовника. Вирішальне значення має сумісність профілів різних розмірів: наприклад, серія 45 з її більш ніж 50 різними поперечними перетинами завжди має єдиний розмір решітки 45 міліметрів і тому може ідеально поєднуватися один з одним. Користувач може вибирати між легкою версією для особливо економічних рішень, закритою версією для вимогливого дизайну або високих гігієнічних вимог і важкої версією для найжорсткіших вимог.

Отримайте переваги з модульною системою профільної системи MiniTec – ідентична геометрія канавки для всіх профілів. Від 19 до 270 мм + використання болтів і гвинтів DIN = мінімальні роботи, оптимальна ефективність.

Всі з’єднання без механічної обробки. Профільні з’єднувачі MiniTec = мінімум роботи, скорочення часу складання, електропровідність.