close-icon
+380 67 553-95-79 +380 95 720-67-86

arrow
1 / 4
arrow
1 / 4
arrow arrow

Швейцарія

(Русский) Системы дозирования и смешивания DOPAG способны обрабатывать многокомпонентные среды, такие как эпоксидные смолы, полиуретаны и силиконы.

Залежно від передбачуваного застосування або вимог, дозуючі системи можуть бути оснащені поршневим або шестерним насосом. Для цієї мети доступні різні базові конфігурації, які мають модульну конструкцію і тому можуть бути налаштовані спеціально для ваших вимог.

Стандарти якості DOPAG гарантують високу точність і повторюваність навіть в повністю автоматизованих виробничих процесах. Технологія дозування і змішування від DOPAG використовується в різних галузях промисловості, таких як аерокосмічна, електронна, вітряна і побутова техніка, і це лише деякі з них.

При переробці багатокомпонентних матеріалів надзвичайно важливим стає рівномірне перемішування компонентів. Значна різниця в в’язкості середовища, коротка життєздатність, важко змішуються компоненти і т. Д. Вимагають різних систем змішування.

DOPAG пропонує системи динамічного змішування, системи статичного змішання, статико-динамічне змішання, систему, а також моніторинг елементів змішувача для систем статико-динамічного змішування.

Характеристики

Продуктивність

От 0,1 до 20.000 мл/мин

Співвідношення компонентів

От 100:1 до 100:100

В'язкість компонентів

От 10 до 1.000.000 мПа*с

Змішуючий пристрій

Статического, статико-динамического, динамического типа