close-icon
+380 67 553-95-79 +380 95 720-67-86

arrow
1 / 4
arrow
1 / 4
arrow arrow

Великобританія

В області техніки однокомпонентного дозування MeterMix пропонує обладнання, розроблене спеціально для обробки мастильних матеріалів.

Ви знайдете високоточні насоси, регулятори тиску та клапани, які допоможуть вам точно і легко дозувати консистентне мастило або масло різної в’язкості.

Бочкові насоси оснащені насосами подвійної дії. Вони подають однокомпонентні середовища, такі як мастила і масла безпосередньо і в чистому вигляді з оригінальних ємностей.

Регулятор тиску матеріалу знижує тиск пропонованого матеріалу до необхідного робочого тиску. Крім зниження тиску (основна функція), ці клапани також компенсують пульсації, що виникають під час подачі матеріалу за допомогою поршневих насосів через положення перемикання насоса.

Дозуючі клапани використовуються для обробки середовищ з низькою і високою в’язкістю. Регулювання положення голки по відношенню до її сідла дозволяє контролювати розмір випускного отвору, тим самим забезпечуючи контроль над швидкістю потоку матеріалу. Міні-дозуючі клапани METER MIX® використовуються для подачі дуже маленьких порцій матеріалу з низькою і високою в’язкістю. Клапана з дозуючої камерою, дозволяють регулювати подачу матеріалу відповідно до потрібним обсягом дозування, з точністю до сотих частин грама.

Характеристики

Розміри заводських ємностей

30, 80, 200 л

Робочий тиск

Від 30 до 180 бар

В'язкість матеріалів

0-3 NGLI (10-200.000 мПа*с)

Об'єм дозування

0,005-3 мл