close-icon
+380 67 553-95-79 +380 95 720-67-86

Італійський силікон у роздріб зі складу у Києві

23 травня
2024

Шановні панове!

На цьому тижні ми отримали партію якісного силікона на наш склад в Україні. І окрім вже постійного асортименту ми одержали силікон з твердістю 50А. Не зайвим буде нагадати, що саме ця лінійка силіконів має дуже зручне співвідношення – 1:1, стабільність форми у виробі, відмінну текучість і точність відтворення деталей, відсутність небезпеки здоров’ю користувача (платиновий каталізатор), стійкість до зносу, ідеальну здатність зберігати первісні властивості при роботі з гіпсом, ливарними смолами та покриттями.

Тепер на складі маємо комплекти силікона з наступними характеристиками:

– ZA 22 Mould – твердість 22 по Шору А
– HT 33 Transparent – твердість 33 по Шору А
– ZA 50 LT – твердість 50 по Шору А

Сфера використання італійського силікона набагато більша ніж традиційне виготовлення форм і штампів для лиття бетону, гіпсу, штучного каменю. Платиновий каталізатор дає можливість використовувати матеріал і в харчовій промисловості для виготовлення форм та трафаретів для лиття шоколаду, мастики, мармеладу, желе, карамелі та тіста. А НТ 33 и ZA 50 LT використовується і в ювелірній галузі в процесі лиття воску (процес lost wax) для виготовлення форми з паковочної маси, всередину якої заливається розплавлений метал. ZA 22 також використовується і для лиття воску і мила для виготовлення декоративних свічок і мила.

Більш детальну інформацію щодо цін і комплектів ви можете дізнатись у нашому Інтернет-магазину на Prom.ua, або зв’язуватися з нами за телефоном +380 67 553-95-79 (Viber) і електронною поштою info@osv.com.ua

Повернутися до списку новин