close-icon
+380 67 553-95-79 +380 95 720-67-86

Заливальні і клеєві системи

Дана серія обладнання має найширшу сферу застосування, яка включає в себе поліуретанові заливальні системи, клейові системи, еластомери, силіконові і епоксидні компаунди, герметики.

Обладнання цієї серії має велике число різних опцій, які дозволяють скомплектувати саме той пристрій, який потрібен для виконання ваших виробничих завдань.

Придбати полімери та обладнання можна в нашому онлайн магазині

До магазину
Mini AB

Mini AB

Mini AB 2000

Серія S

Mini Spray

Роботизовані комплекси

Обладнання серії Mini і серії S може використовуватися як при одиничному виробництві, наприклад, виготовлення форм для лиття, так і у виробництві в промислових обсягах: герметизація електрокомплектуючих, лиття кромки, склеювання, тощо.

Для кожного типу матеріалу і кожного завдання, ми детально опрацьовуємо технічне завдання з клієнтом, щоб точно відповідати виробничим потребам.

На сьогоднішній день команда OSV має достатній виробничий досвід, щоб успішно виконати необхідний вам проект якісно і в строк. Наше обладнання працює в складі різних виробничих ліній - лінії для виробництва сендвіч-панелей, лінії для виробництва повітряних фільтрів для автомобілів, лінії для виробництва клеєного бруса і т.п.