Деталі для тюнингу ходової частини


Технологія виробництва поліуретанових деталей для тюнингу ходової частини автомобілів складається з трьох етапів, традиційних для тиражування методом лиття:

1.    Підготовка мастер-моделі (прототипу)
2.    Виготовлення форми
3.    Тиражування

Для організації такого виробництва ми пропонуємо декілька моделей змішувально-заливальних установок – зокрема, OSV S400 або OSV серії M. В залежності від того, яких фізико-механічні властивості запланованих до випуску деталей необхідно отримати, використовують ті чи інші види і марки поліуретанів – поліуретанові еластомери, інтегральні пінополіуретани, поліуретанові пластики.


Виготовлення деталей для тюнингу ходової частини автомобілей з поліуретану на заводі ОСВ Технології


В рамках програми навчання технології виробництва деталей для тюнингу ходової частини автомобілів спеціалісти OSV передають клієнтам всі ключові особливості технології, починаючи з підготовки моделей і закінчуючи особливостями налаштування обладнання. Разом з нашими технологами клієнти пройдуть всі етапи технології, своїми руками виконають всі операції, отримають практичний досвід роботи в поєднанні з теоретичними знаннями.


Виготовлення деталей для тюнингу ходової частини автомобілей з поліуретану на заводі ОСВ Технології


Отримати більш детальну технічну і комерційну  інформацію про технології виробництва поліуретанових деталей для тюнингу ходової частини автомобілів, ви можете, зв’язавшись з нами по електронній пошті  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або по телефону +380 67 551-51-44.

 
География поставок
ГЕОГРАФИЯ ПОСТАВОК