Корпусні деталі


Корпусні деталі, виготовлені по технології швидкого прототипування, знаходять своє застосування в приладобудуванні – медичному, промисловому та побутовому.

Ключова перевага технології виробництва корпусних деталей з поліуретану  - можливість у короткі строки виготовити невеликі і середні тиражі виробів будь-якої складності. Підтвердженням тому служать ілюстрації готових виробів, які виробляють наші клієнти.


Виготовлення корпусних деталей з полімерних матеріалів по технології швидкого прототипування в компанії ОСВ Технологія


Ми готові поділитися з вами своїм досвідом і знаннями в цій області, щоб разом знайти найбільш ефективне і вигідне «поліуретанове» рішення для вашого виробництва. Пінополіуретани, поліуретанові пластики, заливальні маси на основі акрилових смол, обладнання та технології OSV – все до ваших послуг.

Отримати більш детальну технічну і комерційну  інформацію про  технології OSV для виробництва різних корпусних деталей, ви можете, зв’язавшись з нами по електронній пошті  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або по телефону +380 67 553-95-79.

 
География поставок
россия
95
украина
81
казахстан
8
польша
21
перу
1
малайзия
2
венгрия
1
великобритания
3
австралия
2
литва
4
турция
4
индия
2
иран
2
нидерланды
1
болгария
2
румыния
2
беларусь
2
сербия
1
словения
1
чехия
3
северная македония
1
азербайджан
2
кувейт
1
грузия
1
израиль
1
ГЕОГРАФИЯ ПОСТАВОК
Розсилка новин
E-mail: