Корпусні деталі


Корпусні деталі, виготовлені по технології швидкого прототипування, знаходять своє застосування в приладобудуванні – медичному, промисловому та побутовому.

Ключова перевага технології виробництва корпусних деталей з поліуретану  - можливість у короткі строки виготовити невеликі і середні тиражі виробів будь-якої складності. Підтвердженням тому служать ілюстрації готових виробів, які виробляють наші клієнти.


Виготовлення корпусних деталей з полімерних матеріалів по технології швидкого прототипування в компанії ОСВ Технологія


Ми готові поділитися з вами своїм досвідом і знаннями в цій області, щоб разом знайти найбільш ефективне і вигідне «поліуретанове» рішення для вашого виробництва. Пінополіуретани, поліуретанові пластики, заливальні маси на основі акрилових смол, обладнання та технології OSV – все до ваших послуг.

Отримати більш детальну технічну і комерційну  інформацію про  технології OSV для виробництва різних корпусних деталей, ви можете, зв’язавшись з нами по електронній пошті  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або по телефону +380 67 553-95-79.

 
География поставок
ГЕОГРАФИЯ ПОСТАВОК