Об’ємні вивіски


Вперше ця технологія набула широкого поширення в США, з тих пір у всьому світі технологія виробництва вивісок з використанням тих чи інших видів з поліуретанів, стала однією з самих затребуваних на ринку зовнішньої реклами.

Властивість поліуретанів зберігати форму протягом багатьох років як усередині приміщень, так і на відкритому повітрі, а також широкі можливості тиражування дозволяють їм успішно конкурувати з широко розповсюдженими пінопластами і листовими пластиками.

Виготовлення об’ємних вивісок з полімерних матеріалів спеціалістами компанії ОСВ Технологія


Ми готові поділитися з вами своїм досвідом і знаннями в цій області, щоб разом знайти найбільш ефективне і вигідне «поліуретанове» рішення для вашого виробництва. Пінополіуретани, поліуретанові пластики, заливальні маси на основі акрилових смол, обладнання і технології  - все до ваших послуг.

Зразки об’ємних вивісок виготовлених з полімерних матеріалів спеціалістами компанії ОСВ Технологія


Отримати більш детальну технічну і комерційну  інформацію про  технології OSV для виробництва об’ємних вивісок з поліуретану, ви можете, зв’язавшись з нами по електронній пошті  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або по телефону +380 67 553-95-79.


 
География поставок
россия
95
украина
81
казахстан
8
польша
21
перу
1
малайзия
2
венгрия
1
великобритания
3
австралия
2
литва
4
турция
4
индия
2
иран
2
нидерланды
1
болгария
2
румыния
2
беларусь
2
сербия
1
словения
1
чехия
3
северная македония
1
азербайджан
2
кувейт
1
грузия
1
израиль
1
ГЕОГРАФИЯ ПОСТАВОК
Розсилка новин
E-mail: