Наші проекти


Полімерні матеріали – поліуретани, силікони, акрилові і епоксидні смоли – мають набір унікальних фізико-механічних властивостей, які успішно використовуються у всьому світі у виробництві тисячі різних деталей для десятків галузей промисловості.

У цьому розділі ми представляємо вашій увазі фотографії і короткі описи різних виробів і форм з поліуретанів, силіконів, акрилових і епоксидних смол, клейових матеріалів, вироблених фахівцями нашої компанії і нашими клієнтами. Кожна робота - це характерний приклад ефективного використання ряду матеріалів OSV (Деколаст 3, Деколаст 5, Деколаст 6, Моделаст 1, Моделаст 24, Кромколаст 1, Кромколаст 10, RTV 45A, RTV 70A, ZA 13 Mould, ZA 22 Mould, HT 33 Trasparente, Acrylic One), змішувально-заливального обладнання OSV серії S, M, L, H, Mini AB і технологій OSV.


Ефективне використання матеріалів (поліуретанів, силіконів, акрилових і епоксидних смол, клейових матеріалів),технологій та обладнання OSV в компанії ОСВ Технологія


Ми сподіваємося, що представлені матеріали дозволять вам знайти  підходяще полімерне рішення для вашого бізнесу, і будемо вдячні, якщо і ви згодом поділитеся результатами своєї праці в застосуванні полімерних матеріалів для вашого бізнесу.

Більш детальну технічну і комерційну інформацію про виготовлення виробів і форм компанією ОСВ Технологія, а також про наші ціни ви можете отримати, зв'язавшись з нами по телефону +380 67 553-95-79, +380 95 720-67-86 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 
География поставок
ГЕОГРАФИЯ ПОСТАВОК