Замовлення виробiв


Якщо з певних причин ви не зможете або не захочете самостійно працювати з нашими матеріалами, ми пропонуємо вам скористатися послугами ОСВ Технології по виробництву готових виробів та форм із поліуретану або силікону згідно індивідуального замовлення.

 Дослідно-виробнича ділянка ОСВ Технології може виробити для вас форми та готові вироби із поліуретанів, силіконів, акрилових композицій будь-якої складності. Наші спеціалісти мають багаторічний досвід виробництва деталей різного призначення з полімерних матеріалів. Це дозволяє нам гарантувати виконання заказів без затримок та браку.

 В розділі «Наші проекти» ви зможете ознайомитись з багатьма виробами, які були виготовлені технологами нашого підприємства для клієнтів ОСВ Технології. Це не тільки форми із поліуретану та силікону, а також багато різних деталей промислового вжитку. Ви побачите як нам вдалося реалізувати цікаві і часом незвичайні ідеї використання поліуретанових пін, пластиків та еластомерів, силіконів, акрилових композицій.

 Робота над виконанням ваших заказів організовано згідно наступної схеми:

  • Технічне завдання
  • Комерційна пропозиція
  • Передоплата
  • Виробництво
  • Тестування
  • Відправка готових виробів

Для того, щоб купити силіконові форми або вироби із поліуретану необхідно розпочати із попередньої калькуляції, яка готується на базі фотографій, схем або 3D візуалізацій. Якщо запропоновані нами умови (вартість та строк виготовлення) вас влаштує, ми перейдемо до підготовки комерційної пропозиції. Для цього нашим технологам знадобиться прототип (модель) виробу, тираж якого ви бажаєте отримати. Модель може бути виготовлена із будь-якого твердого матеріалу – дерева, пластику, металу, пластиліну, пінопласту. Ви можете відправити нам прототип будь-яким зручним для вас способом, звичайно наші клієнти вдаються до послуг служб експрес доставки вантажів. Разом з моделлю ми попросимо вас повідомити деякі додаткові дані – сферу використання виробу, необхідний тираж, фізико-механічні якості та інші нюанси в залежності від характеру вашої заявки. Звичайно узгодження всіх деталей займає декілька днів і залежить від складності того чи іншого замовлення.

Після того, як технічне завдання та комерційна пропозиція затверджені, ви оплачуєте замовлення і ми розпочинаємо роботу над вашим замовленням. Після того, як виробнича частина нашої роботи буде завершена, ми проведемо тестування виробу і тільки після цього відправимо вам готову продукцію, попередньо добре упаковану.

Всі моделі, форми та вироби, які надаються на виробничу ділянку ОСВ Технології в якості виробів, або виготовляються на замовлення за рахунок клієнта, є його власністю. Ми ніколи не використовуємо чужі форми та вироби для подальшого копіювання. Тому багато наших клієнтів залишають свої форми на нашому підприємстві на тривале зберігання.

Для тих клієнтів, які хочуть самостійно опанувати певну технологію роботи із полімерними матеріалами, ми пропонуємо індивідуальні програми навчання. Інженери та технологи високої кваліфікації передадуть вам всі нюанси роботи з матеріалами, інструментами та обладнанням для того, щоб надалі ви могли самостійно виробляти деталі із поліуретану будь-якої складності.

Для того, щоб розмістити заявку на виготовлення форм і виробів з поліуретану або силікону, ви можете зв'язатися з нами за телефонами +380675539579, +380957206786, +380554245966 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 
География поставок
ГЕОГРАФИЯ ПОСТАВОК