ZA 22 Mould


ZA 22 Mould - це силіконова гума адитивного типу зшивання на платиновому каталізаторі, яка виробляється в Італії на заводі Zhermack. Це чудовий матеріал для виготовлення заливочних форм під різні смоли на основі поліуретанів, епоксидні компаунди, поліефіркі, акрил, і, звісно гіпсові і бетонні суміші.


Силіконова резина ZA 22 Mould для виготовлення заливальних форм для лиття виробів з бетону, кераміки, воску і різних полімерних смол в компанії ОСВ Технологія Силіконова резина ZA 22 Mould для виготовлення заливальних форм для лиття виробів з бетону, кераміки, воску і різних полімерних смол в компанії ОСВ Технологія


Синій силікон марки ZA 22 сам по собі вже перетворився в бренд - форми синього кольору зустрічаються по всій Україні в майстернях у скульпторів, на заводах у робітників-ливарників, в цехах у гіпсовиків. Просте співвідношення компонентів - 1: 1, чудова еластичність, довговічність - ось чому ZA 22 так припав до душі тим, хто використовує в своїй роботі форми для лиття.


У силіконового компаунда ZA 22 є і неформальні, якщо можна так висловитися, застосування. Він проявив себе як відмінний ущільнювач для вакуумних ємностей, чудовий матеріал для виготовлення м'яких деталей промислової фурнітури, і навіть для рибальських снастей виявився дуже підходящим рішенням!..


Отримати детальну інформацію по ZA 22, його характеристикам, способам переробки, можливості придбання, вартості та фасовці, а також по замовленні зразків-відливок матеріалів для тестування можна у наших менеджерів за телефонами +380 67 553-95-79 або +380 95 720 -67-86. Ми порекомендуємо вам підходящий матеріал, розповімо про його особливості і навчимо як з ним працювати. Будь ласка, надсилайте ваші питання на електропошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 
Скачать прайс-лист

География поставок
ГЕОГРАФИЯ ПОСТАВОК