Силікони


Заливальні силікони Зермак (Італія) використовуються для виробництва еластичних заливальних форм і литьових формованих виробів. Форми призначені для заливки гіпсів, бетонів, поліуретанів, епоксидних і акрилових смол. Ми пропонуємо різні марки формовочних силіконів адитивного типу зшивання, які відрізняються один від одного по твердості - від 13 до 60 по Шору А, і за способом нанесення - заливка, напилення, намазування пензлем.


Широкий спектр силіконів в асортименті продукції компанії ОСВ Технологія

Силікони Зермак - це продукти виключно високої якості. Вони дуже зручні у використанні завдяки довгому часу життя - до 15 хвилин, простому співвідношенню компонентів А:Б - 1:1, і відмінній текучості.

Найпопулярніші сфери застосування силіконових форм - це виробництво архітектурного декору, декоративних свічок, мила, сувенірної продукції, скульптур, різних арт-об'єктів, декорації для театру, кіно і телебачення, кондитерських виробів, шоколаду, і льоду. Крім того, силікони Зермак використовують і для виготовлення литьових виробів - наприклад, воблерів для риболовлі, ущільнень для машин і механізмів.


Широкий спектр силіконів в асортименті продукції компанії ОСВ Технологія


Ми поставляємо силікони Зермак для формовки й лиття в усі міста України, використовуючи різні служби доставки, а також і за кордон - в Молдову, Білорусь, Грузію, Азербайджан, і Росію.

Купити литьові і формувальні силікони Зермак ви можете, звернувшись до нас по телефону +380 67 553-95-79, +380 95 720-67-86 або по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 
География поставок
ГЕОГРАФИЯ ПОСТАВОК