Матеріали


Ми постачаємо понад 20 різних полімерних продуктів – у нас ви можете придбати поліуретанові еластомери, жорсткі і м’які пінополіуретани, силікони, литьові пластики, а також цілий ряд допоміжних матеріалів – розділові состави, праймери, промивну рідину.

Наші постачальники – це виробничі компанії, що лідирують у своїх галузях. Серед них: компанія Zhermack (Зермак, Італія), Notedome (Ноутдом, Великобританія), Acrylic One (Акрилик Ван, Голландія) та інші.

Ми намагаємося постійно підтримувати на складі повний асортимент продуктів, представлених в цьому розділі, щоб наші клієнти могли отримувати необхідні їм продукти протягом одного-двох днів. Якщо необхідної кількості сировини не виявиться на нашому складі, ми організуємо доставку продукції з заводу-виробника в максимально короткі терміни.

Усі матеріали, якими ми займаємося, проходять регулярні  випробування в лабораторії, яка починалася в 2006 році з невеликого робочого столу з електронними вагами, а сьогодні оснащена сучасним обладнанням і займає окреме спеціалізоване приміщення.

З кожною новою поставкою ми намагаємося отримувати кілька нових продуктів, які потім тестуємо як у власній лабораторії, так і  в «бойових умовах» на виробництвах у наших клієнтів. Це дозволяє нам формувати оптимальний асортимент поліуретанів, силіконів і допоміжних матеріалів.

У поставках і продажу поліуретанів, силіконів і інших полімерних матеріалів ми сповідуємо головний принцип нашої роботи нашого підприємства – обслуговування клієнта. Для кожного клієнта це означає постійну технічну підтримку – починаючи від підбору необхідних матеріалів, і закінчуючи нюансами їх переробки протягом всього періоду співпраці.

 
География поставок
ГЕОГРАФИЯ ПОСТАВОК