Матеріали

Ми постачаємо понад 20 різних полімерних продуктів – у нас ви можете придбати поліуретанові еластомери, жорсткі і м’які пінополіуретани, силікони, акрилові смоли, а також цілий ряд допоміжних матеріалів – розділові состави, наповнювачі, промивну рідину.

Наші постачальники – це виробничі компанії, що лідирують у своїх галузях. Поліуретанові еластомери нам постачає компанія Era Polymers (Ера Полімерз, Австралія); силікони – компанія Zhermack (Зермак, Італія); пінополіуретани і компактні поліуретанові системи - Pozzi Arosio (Поцці Арозіо, Італія), широкий спектр заливальних мас на основі поліуретанів - Kleiberit (Клейберіт, Німеччина); декоративні акрилові смоли - Acrylic One (Акрилик Ван, Голландія).

Ми намагаємося постійно підтримувати на складі повний асортимент продуктів, представлених в цьому розділі, щоб наші клієнти могли отримувати необхідні їм продукти протягом одного-двох днів. Якщо необхідної кількості сировини не виявиться на нашому складі, ми організуємо доставку продукції з заводу-виробника в максимально короткі терміни.

Усі матеріали, якими ми займаємося, проходять регулярні  випробування в лабораторії, яка починалася в 2006 році з невеликого робочого столу з електронними вагами, а сьогодні оснащена сучасним обладнанням і займає окреме спеціалізоване приміщення.

З кожною новою поставкою ми намагаємося отримувати кілька нових продуктів, які потім тестуємо як у власній лабораторії, так і  в «бойових умовах» на виробництвах у наших клієнтів. Це дозволяє нам формувати оптимальний асортимент поліуретанів, силіконів, акрилових смол і допоміжних матеріалів.

У поставках і продажу поліуретанів, силіконів і інших полімерних матеріалів ми сповідуємо головний принцип нашої роботи нашого підприємства – обслуговування клієнта. Для кожного клієнта це означає постійну технічну підтримку – починаючи від підбору необхідних матеріалів, і закінчуючи нюансами їх переробки протягом всього періоду співпраці.

 
География поставок
россия
95
украина
81
казахстан
8
польша
21
перу
1
малайзия
2
венгрия
1
великобритания
3
австралия
2
литва
4
турция
4
индия
2
иран
2
нидерланды
1
болгария
2
румыния
2
беларусь
2
сербия
1
словения
1
чехия
3
северная македония
1
азербайджан
2
кувейт
1
грузия
1
израиль
1
ГЕОГРАФИЯ ПОСТАВОК
Розсилка новин
E-mail: