Polychem - Дві установки для лабораторних робіт і випробувань

Polychem - Дві установки для лабораторних робіт і випробувань Polychem - Дві установки для лабораторних робіт і випробувань

У грудні ми успішно запустили в роботу дві дозуючі змішувальні установки для наших клієнтів з Познані - великого європейського системного будинку Polychem Systems.

Одна з них, OSV Mini Dynamica, призначена для випробувань різних видів пінополіуретанових систем - жорстких, еластичних, з ефектом пам'яті. Інша, OSV S400 G, спроектована спеціально для нанесення ущільнень з пінополіуретану по контурах різної траєкторії.

Обидві установки будуть працювати в лабораторії Polychem, їх основне завдання - допомагати інженерам системного будинку в формулюванні нових продуктів, які повинні точно відповідати вимогам клієнтів Polychem.

Більш детальну інформацію про дані установки та інше обладнання OSV ви можете отримати, зв'язавшись з нами по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або по телефону +380 67 551-51-44. А також, запрошуємо відвідати наше підприємство і побачити наші машини в дії!..

 
География поставок
ГЕОГРАФИЯ ПОСТАВОК