Дракон на продаж

Дракон на продаж Дракон на продаж

У демонстраційному залі OSV з'явився незвичайний екземпляр дозуючої змішувальної установки. Влітку цього року наші інженери провели повну технічну ревізію, а потім здійснили проект по відновленню заливальної машини, виробленої ще в СРСР.

Установка має дуже просту, але виключно надійну конструкцію, знаходиться у відмінному стані, і повністю готова до роботи. Продуктивність машини не перевищує 2 л/хв, співвідношення змінюється шляхом заміни шестерень різного діаметру. Установка поки не має офіційної назви в рамках номенклатури OSV, але між собою ми її називаємо Драконом - за те, що її дизайн дуже відрізняється від дизайну сучасних машин.

Підігріті теплоізольовані баки, сучасна змішувальна головка, і річна гарантія від OSV - ось наші пропозиції для тих, хто хотів би автоматизувати процес дозування, змішування, і заливки поліуретанових еластомерів на основі TDI.

Відновлену машину ми рекомендуємо використовувати для лиття дрібних і середніх партій деталей вагою не більше 5 кг.

Більш детальну інформацію про дану установку ви можете отримати, зв'язавшись з нами по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або по телефону +380 67 551-51-44. А також, запрошуємо відвідати наше підприємство і побачити відновлену машину в дії!..

 
География поставок
ГЕОГРАФИЯ ПОСТАВОК