Установка OSV L2 для нанесення клею - Новий проект в Польщі

Установка OSV L2 для нанесення клею - Новий проект в Польщі Установка OSV L2 для нанесення клею - Новий проект в Польщі

C 2014 року польський ринок є одним з наших пріоритетів. Новий проект ми виконали для компанії Джеггер, великого виробника комерційних фургонів. Один з технологічних етапів виробництва термоізольованих причепів для перевезення продуктів харчування - склеювання великогабаритних сендвіч-панелей. Для склеювання використовуються двокомпонентні поліуретанові клейові суміші KIILTO (Фінляндія).

Для дозування, змішування, і отримання певної порції клейової суміші наші колеги з Польщі успішно використовують тепер установку OSV L2. Дозуючі лінії підключені безпосередньо до заводських ємностей - IBC-контейнеру з поліолом об'ємом 1.000 літрів, і 200-літрової металевої бочки з ізоцианатом. Для гомогенізації поліола ми побудували переміщуючий пристрій спеціальної конструкції з плавним регулюванням швидкості обертання.

В Україні і Росії у нас вже були раніше проекти для компаній, які будують автофургони, але в Польщі це перший проект з такою сферою застосування. Дякуємо нашим партнерам з варшавського офісу KIILTO за довіру і рекомендації.

 
География поставок
ГЕОГРАФИЯ ПОСТАВОК