Антивандальная меблева кромка з поліуретану - Проект для клієнтів з Великобританії

Антивандальная меблева кромка з поліуретану - Проект для клієнтів з Великобританії

Антивандальная меблева кромка з поліуретану - Проект для клієнтів з Великобританії Антивандальная меблева кромка з поліуретану - Проект для клієнтів з Великобританії


З кінця грудня минулого року, на замовлення наших клієнтів з Великобританії, технологи OSV працюють над проектом по виготовленню стільниць для залізничних вагонів приміських поїздів Лондона з антивандальною поліуретановою кромкою. У середині січня була здійснена поставка першої партії стільниць замовнику.

Поліуретанова кромка надає підвищену зносостійкість, довговічність і добре захищає торці стільниць від проникнення вологи і різних пошкоджень механічного характеру. Крім того, кромка з поліуретану дає безліч естетичних переваг.

Дані вироби виготовлені з високоякісного двокомпонентного швидкозастигаючого поліуретану Кромколаст 10 з використанням змішувально-заливальної установки OSV Mini AB. Заливальні форми підготовлені нашими фахівцями за технологією OSV.

Більш детальну інформацію про матеріали, обладнання та технології OSV ви можете отримати, зв'язавшись з нами по телефону +380 67 553-95-79, +380 95 720-67-87 або по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


 
Розсилка новин
E-mail: