Антивандальная меблева кромка з поліуретану - Проект для клієнтів з Великобританії

Антивандальная меблева кромка з поліуретану - Проект для клієнтів з Великобританії Антивандальная меблева кромка з поліуретану - Проект для клієнтів з Великобританії


З кінця грудня минулого року, на замовлення наших клієнтів з Великобританії, технологи OSV працюють над проектом по виготовленню стільниць для залізничних вагонів приміських поїздів Лондона з антивандальною поліуретановою кромкою. У середині січня була здійснена поставка першої партії стільниць замовнику.

Поліуретанова кромка надає підвищену зносостійкість, довговічність і добре захищає торці стільниць від проникнення вологи і різних пошкоджень механічного характеру. Крім того, кромка з поліуретану дає безліч естетичних переваг.

Дані вироби виготовлені з високоякісного двокомпонентного швидкозастигаючого поліуретану Кромколаст 10 з використанням змішувально-заливальної установки OSV Mini AB. Заливальні форми підготовлені нашими фахівцями за технологією OSV.

Більш детальну інформацію про матеріали, обладнання та технології OSV ви можете отримати, зв'язавшись з нами по телефону +380 67 553-95-79, +380 95 720-67-86 або по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


 
География поставок
россия
95
украина
81
казахстан
8
польша
21
перу
1
малайзия
2
венгрия
1
великобритания
3
австралия
2
литва
4
турция
4
индия
2
иран
2
нидерланды
1
болгария
2
румыния
2
беларусь
2
сербия
1
словения
1
чехия
3
северная македония
1
азербайджан
2
кувейт
1
грузия
1
израиль
1
ГЕОГРАФИЯ ПОСТАВОК
Розсилка новин
E-mail: