Поставка установки OSV S400 в Індію - Виробництво стільниць з кромкою з поліретану

Поставка установки OSV S400 в Індію - Виробництво стільниць з кромкою з поліретану

Поставка установки OSV S400 в Індію - Виробництво стільниць з кромкою з поліретану    Поставка установки OSV S400 в Індію - Виробництво стільниць з кромкою з поліретану

 

У кінці грудня 2018 року технологи OSV запустили в експлуатацію установку OSV S400 для виробництва стільниць з кромкою з поліуретану на заводі наших клієнтів в Індії. Метою даного візиту було навчання співробітників клієнта експлуатації змішувально-дозуючої установки OSV S400. Дана модель обладнання призначена для виробництва антивандальной меблевої кромки з поліуретану, включаючи виготовлення заливальних форм. Цікаво, що у наших клієнтів уже є досвід роботи з заливальним установками для виробництва кромки - однак, їх перша машина виробництва компанії Liquid Control з Великобританії вже не справлялася зі зростаючим обсягом виробництва, і тому було прийнято рішення розширити парк обладнання за рахунок установки OSV S400.

Більш детальну інформацію про матеріали, обладнання та технології OSV ви можете отримати, зв'язавшись з нами по телефону +380 67 553-95-79, +380 95 720-67-87 або по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 
Розсилка новин
E-mail: