Про компанію


Компанія ОСВ Технологія була заснована у березні 2006 року. Основою нашого сьогоднішнього колективу стала команда досвідчених спеціалістів в області механіки, електроніки, прикладної хімії, організації промислового виробництва і маркетингу. До моменту початку роботи ОСВ Технології ми вже встигли попрацювати разом більше 15 років, що дозволило нам ставити амбітні цілі і швидко домагатися їх реалізації.

Наше знайомство з полімерними матеріалами і обладнанням для їх переробки почалося в 1995 році, коли засновник нашого підприємства, Олег Вайханський вперше в Україні почав застосовувати пінополіуретан для виробництва ущільнюючих кілець фільтрів очищення повітря для автомобілів. Протягом наступних 10 років ми отримали дуже широкий «поліуретановий» досвід – експлуатуючи і обслуговуючи різні моделі обладнання для переробки поліуретану, перероблюючи десятки різних матеріалів і навіть виробляючи свою власну поліуретанову систему. Виступаючи сьогодні в ролі постачальника обладнання, сировини і технологій, ми намагаємося пропонувати нашим клієнтам такі рішення, які підійшли б нам самим, будь ми на місці наших клієнтів.

На підприємстві працює 40 чоловік, із яких більше половини – інженерно-технічні робітники високої кваліфікації. Досвід співпраці з провідними машинобудівельними підприємствами Італії, Австрії, Німеччини, Великобританії, ми втілюємо в своїх нових розробках, серійних моделях і щоденному обслуговуванні наших клієнтів. Ми намагаємося постійно розвиватися і отримувати нові знання і навички, щоб згодом мати можливість передати їх своїм клієнтам у вирішенні тих чи інших завдань, пов’язаних з переробкою полімерних матеріалів.На підприємстві працює сучасна лабораторія і експериментальна виробничий майданчик, де наші технологи вивчають властивості матеріалів і можливості обладнання,  відточують технологічні нюанси, консультують і навчають клієнтів ОСВ Технології. Постійно розширюється експозиція готових виробів в наших демонстраційних залах, щоб наші відвідувачі мали можливість оцінити всю широту спектру застосувань полімерних виробів.

У 2015 році ОСВ Технологія відкрила новий виробничо-технічний центр OSV Europos Technologija в Литовській Републіці. Офіціальна презентація цього центру відбулася на виставці UTECH Europe 2015, яка проходила у м.Маастрихт (Нідерланди). Даний центр допомагає краще обслуговувати наших клєнтів зі Східної Європи.

Ми завжди відкриті до співпраці та діалогу, і навіть з нашими прямими конкурентами країн Західної Європи, прагнемо підтримувати конструктивні партнерські відношення. Завдяки такому підходу виграють перш за все наші клієнти. А успіх наших клієнтів у певному сенсі і наш успіх, наше досягнення і показник того, що наша робота затребувана і що наша продукція та обслуговування відповідають очікуванням покупців.

Багато років тому Генрі Форд сказав: «Мій секрет успіху  полягає в умінні зрозуміти точку зору іншої людини і дивитися на речі з його і зі своєю точкою зорою». Ми розділяємо цей принцип і віримо, що такий підхід забезпечить нас цікавою і корисною роботою, а наших клієнтів – ефективними і прибутковими технологічними рішеннями і якісними продуктами.

Ласкаво просимо до ОСВ Технології!..

 
География поставок
ГЕОГРАФИЯ ПОСТАВОК