Статичні міксери


ОСВ Технологія – ексклюзивний дистриб’ютор знаменитої швейцарської  компанії Sulzer, яка вже більше 100 років працює в області промислового змішування різних матеріалів і , в зокрема, виробляє широкий асортимент пластикових статичних і статико-динамічних міксерів Sulzer і Mixpack.

Широкий асортимент пластикових статичних і статико-динамічних міксерів Sulzer і Mixpack в компанії ОСВ Технологія

Статичні міксери застосовуються для змішування двохкомпонентних полімерних матеріалів різного призначення – від медичних препаратів до суднобудівних клейових систем. Міксери відрізняються один від одного по конфігурації, довжині, діаметру і набору інших показників, і в цілому дозволяють змішувати великий спектр двохкомпонентних матеріалів різної в’язкості, щільності, хімічної природи і практичного призначення.


Задача статичного міксеру – гомогенізувати матеріал, вирівняти градієнт в’язкості і кольору, не допустити попадання в суміш повітряних включень, щ дозволяє добитися виняткової якості готових виробів – відливок або клейових швів.
Найпоширеніші двохкомпонентні полімери, які ефективно змішуються статичними міксерами, - це силікони, поліуретанові еластомери і епоксидні смоли. Часто статичні міксери використовують для перемішування клейових матеріалів, рідких і пастоподібних.

Широкий асортимент пластикових статичних і статико-динамічних міксерів Sulzer і Mixpack в компанії ОСВ Технологія

Добра половина усіх заливальних машин OSV оснащена статичними і статико-динамічними міксерами. Крім того, міксери застосовують і для ручних дозуючих пістолетів, які широко застосовуються для переробки клейових матеріалів високої в’язкості.


Для того, щоб правильно підібрати статичний міксер для кожного конкретного застосування, ми використовуємо весь свій практичний досвід, знання і технічні дані. У цьому розділі ви дізнаєтеся про дві великі групи статичних міксерів - Sulzer і Mixpack ( відомий також під торговою маркою OSV і Statomix). Якщо вам знадобиться більш докладна інформація, ви можете зв’язатися з нами по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або по телефону  +380 67 553-95-79.

 
География поставок
россия
95
украина
81
казахстан
8
польша
21
перу
1
малайзия
2
венгрия
1
великобритания
3
австралия
2
литва
4
турция
4
индия
2
иран
2
нидерланды
1
болгария
2
румыния
2
беларусь
2
сербия
1
словения
1
чехия
3
северная македония
1
азербайджан
2
кувейт
1
грузия
1
израиль
1
ГЕОГРАФИЯ ПОСТАВОК
Розсилка новин
E-mail: