Мітер Мікс

Компанія Мітер Мікс Сістемс (Велика Британія) — провідний світовий виробник дозуючого та змішувального обладнання.

Мітер Мікс є лідером в області виробництва, проектування і постачання устаткування для обробки і змішування багатокомпонентних смол. Матеріали успішно оброблені з використанням обладнання Мітер Мікс включають епоксидні, поліуретанові, силіконові, полісульфід, поліефіри і метакрилатні смоли, які використовуються в широкому розмаїтті виробничих операцій.

Мітер Мікс також виробляє вакуумні та дегазаційні камери, та автоматизовані прикладні систем, включаючи XY координатні столи.

Наш персонал працювати в тісному контакті з клієнтами і постачальниками матеріалів, забезпечуючи вирішення численних і різноманітних проблем, що стоять перед додатків промисловості в ці дні бурхливого розвитку нових технологій і процедур.

ОСВ Технологія — офіційний ексклюзивний дистрибутор Мітер Мікс Сістемс в Україні. З питань підбору та придбання обладнання Мітер Мікс ви можете контактувати з нами телефоном +380 67 553-95-79 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Мітер Мікс Мітер Мікс

Мітер Мікс Мітер Мікс

 

 


 
География поставок
ГЕОГРАФИЯ ПОСТАВОК