Заливальні установки


ОСВ Технологія  виробляє широкий асортимент обладнання для змішування і дозування різних багатокомпонентних полімерів – поліуретанів, силіконів, епоксидних і поліефірних смол, клейових матеріалів.

Залежно від продуктивності, установки OSV
Адже існує:

1.    Серия S — до 1 л/хв
2.    Серия M — от 1 л/хв до 5 л/хв
3.    Серия L — більше 5 л/хв.

Широкий асортимент обладнання OSV для змішування і дозування різних багатокомпонентних полімерів (поліуретанів, силіконів, епоксидних і поліефірних смол, клейових матеріалів) в компанії ОСВ Технологія

Кожна установка виробляється індивідуально в суворій відповідності з технічним завданням, яке ми чи отримуємо безпосередньо від клієнта, або формуємо його спільно. Виняток становлять тільки установки OSV серії Mini AB – ми виробляємо їх серійно, в одній і тій же базовій комплектації з фіксованим набором опцій.

Більшість заливальних установок OSV призначені буквально для заливки або вприску полімерних матеріалів в заздалегідь підготовлену форму. Однак деякі установки оснащені  додатковим вузлом для запилення матеріалів  - наприклад, машини для запилення формувальних силіконів при виготовлені еластичних форм, або поліуретанових еластомерів при нанесенні захисних покриттів.

У цьому розділі ви можете ознайомитися   з основними характеристиками заливальних установок OSV. Отримати більш детальну інформацію ви можете, зв’язавшись з нами по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або по телефону +380 67 551-51-44.


 
География поставок
ГЕОГРАФИЯ ПОСТАВОК