Заливальні установки


ОСВ Технологія  виробляє широкий асортимент обладнання для змішування і дозування різних багатокомпонентних полімерів – поліуретанів, силіконів, епоксидних і поліефірних смол, клейових матеріалів.

Залежно від продуктивності, установки OSV
Адже існує:

1.    Серия S — до 1 л/хв
2.    Серия M — от 1 л/хв до 5 л/хв
3.    Серия L — більше 5 л/хв.

Широкий асортимент обладнання OSV для змішування і дозування різних багатокомпонентних полімерів (поліуретанів, силіконів, епоксидних і поліефірних смол, клейових матеріалів) в компанії ОСВ Технологія

Кожна установка виробляється індивідуально в суворій відповідності з технічним завданням, яке ми чи отримуємо безпосередньо від клієнта, або формуємо його спільно. Виняток становлять тільки установки OSV серії Mini AB – ми виробляємо їх серійно, в одній і тій же базовій комплектації з фіксованим набором опцій.

Більшість заливальних установок OSV призначені буквально для заливки або вприску полімерних матеріалів в заздалегідь підготовлену форму. Однак деякі установки оснащені  додатковим вузлом для запилення матеріалів  - наприклад, машини для запилення формувальних силіконів при виготовлені еластичних форм, або поліуретанових еластомерів при нанесенні захисних покриттів.

У цьому розділі ви можете ознайомитися   з основними характеристиками заливальних установок OSV. Отримати більш детальну інформацію ви можете, зв’язавшись з нами по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або по телефону +380 67 551-51-44.


 
География поставок
россия
95
украина
81
казахстан
8
польша
21
перу
1
малайзия
2
венгрия
1
великобритания
3
австралия
2
литва
4
турция
4
индия
2
иран
2
нидерланды
1
болгария
2
румыния
2
беларусь
2
сербия
1
словения
1
чехия
3
северная македония
1
азербайджан
2
кувейт
1
грузия
1
израиль
1
ГЕОГРАФИЯ ПОСТАВОК
Розсилка новин
E-mail: