MiniTec


«Конструктор Лего для дорослих» - ось як ми називаємо продукти і рішення компанії MiniTec (МініТек, Німеччина). Ця аналогія справедлива тому, що працюючи з продуктами MiniTec, дорослі інженери отримують не тільки відмінні технічні і комерційні результати, але  й великі задоволення, так само як малюки, збирачі іграшковий підйомний кран.

Продукція MiniTec яку використовує компанія ОСВ Технологія для виготовлення ПУ обладнання OSV

Говорячи технічною мовою, MiniTec – це одна з найвідоміших у світі компаній, яка займається розробкою і виробництвом модульних систем з алюмінієвого профілю. За допомогою алюмінієвого профілю і різних аксесуарів MiniTec (кріпильних елементів, систем переміщення, фурнітури), ви отримуєте можливість неймовірно швидко сконструювати і виготовити практично будь-яке промислове обладнання -  від звичайної рами до складної виробничої лінії.

Продукція MiniTec яку використовує компанія ОСВ Технологія для виготовлення ПУ обладнання OSV

Ключові переваги використання продуктів і технологічних рішень MiniTec полягають у наступному:


1.    Можливість проектування і виготовлення обладнання будь-якої складності
2.    Швидкість, простота і модульність збірки
3.    Бездоганний зовнішній вигляд

Save time (англ. «бережіть час») – девіз компанії MiniTec , який стає все більш актуальним сьогодні, коли перед машинобудівниками  стоять завдання скорочення виробничих витрат, підвищення швидкості збірки і якості  готових виробів.

ОСВ Технологія з 2007 року є ексклюзивним дистриб’ютором компанії MiniTec в Україні, Росії і країнах СНД. У цьому розділі ми представляємо весь спектр продуктів MiniTec – алюмінієвий профіль, систему кріплень PowerLock, системи лінійних переміщень, модульні системи, програмне забезпечення і, звичайно, зразки готових виробів і технологічних рішень.

Отримати більш докладну інформацію ви можете, зв’язавшись з нами по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або по телефону +380 67 553-95-79

 
География поставок
ГЕОГРАФИЯ ПОСТАВОК