Обладнання для роботи з пінополіуретанами і силіконами.


Перші установки OSV для змішування і дозування полімерних матеріалів були зроблені взимку 2006 року і призначалися для подачі клейових матеріалів при склеюванні дерев’яних ламелів в міцний брус. З тих пір лінія заливальних установок OSV і області їх застосувань в промисловості істотно розширилися. Сьогодні ми виробляємо компактні машини серії Mini і великі комплекси L60, наші машини використовують для мікродозування епоксидних смол і для виготовлення великогабаритних архітектурних елементів.

ОСВ Технологія - виробник обладнання для змішування, дозування і лиття різних полімерів – поліуретанових еластомерів, жорстких і еластичних пінополіуретанів, силіконів, епоксидних смол і клейових матеріалів

ОСВ Технологія виробляє обладнання для змішування, дозування і лиття різних полімерів – поліуретанових еластомерів, жорстких і еластичних пінополіуретанів, силіконів, епоксидних смол і клейових матеріалів. Часто нам доводиться стикатися з тим, що заливальна установка сама по собі не вирішує цілком завдання, яке стоїть перед клієнтом, і в таких випадках ми проектуємо і виробляємо цілий комплекс обладнання – наприклад, для футеровки металевих листів, валів і труб або для виробництва сендвіч-панелів.

Обладнання OSV комплектується деталями і вузлами, виробленими у країнах Євросоюзу, США і Японії - ABB, Toshiba, Schneider Electric, Lenze, Simrit, Beinlich, Kracht та ін. Такий підхід дозволяє нам не тільки гарантувати безперебійну роботу установок OSV, але й залишає клієнтам можливість оперативної заміни більшості комплектуючих, доступних  в будь-якій країні світу. Але серце кожної машини – змішувально-дозуючі головки – виробляються виключно фахівцями ОСВ Технології, проходять багаторазовий внутрішній контроль і попередні випробування.

Географія наших поставок розширюється з кожним роком – до традиційних для нас ринків  України і Росії, додалися Казахстан і Азербайджан, Польща, Німеччина, Австрія, Італія, Великобританія, Турція. Ми щиро пишаємося тим, що маркування «Made in Ukraine» можна зустріти не тільки на вагонах із залізною рудою, але й на технологічному обладнані.

Наша головна задача як для виробника обладнання – вирішення тієї чи іншої технологічної задачі, яка стоїть перед нашим клієнтом. Наприклад, ми не тільки виробляємо установку для заливки поліуретану в форму – ми передаємо клієнту всі наші знання про те, як це зробити правильно і ефективно. Ми підкажемо вам, як підготувати форму до заливки, як виготовити форму за існуючою майстер-моделі, які розділові суміші краще застосовувати і т.д. Технічне обслуговування клієнта – це те, що ми ставимо на перше місце, тому що можна купити дороге обладнання  з безліччю функцій, але без практичних знань про його ефективне використання, це обладнання не принесе користі, а кошти , вкладені в його придбання , виявляться витраченими даремно.

Обладнання OSV виготовлене спеціалістами компанії ОСВ Технологія Змішувально-дозуючі установки OSV вироблені компанією ОСВ Технологія

Тому кожен новий проект ми починаємо з детального обговорення технічного завдання, тому що правильна постановка задачі дозволяє уникнути технічних помилок і зайвих витрат. Новий проект – це нові ідеї, це індивідуальна задача і індивідуальне рішення.

Запрошуємо вас ознайомитися з заливальним обладнанням OSV, детальна інформація про яке знаходиться у цьому розділі. Для того, щоб більше дізнатися про сфери застосування наших установок, ви можете перейти до розділів «Технології», і «Вироби». Якщо ви хочете обговорити можливості вирішення завдань, які стоять перед вашим підприємством, зв’язуйтеся з нами по електронній пошті або по телефону +380 67 551-51-44 (для дзвінків із України набирайте 067 551-51-44)


 
География поставок
ГЕОГРАФИЯ ПОСТАВОК