ОСВ Технологія - ваш полімерний експерт

 

ОСВ Технологія - це українське приватне підприємство, яке працює у сфері переробки полімерних матеріалів.


Наша діяльність складається з трьох ключових напрямків:


1. Виробництво обладнання для змішування і дозування широкого спектру полімерів - поліуретанів, силіконів, епоксидних смол і клейових композицій
2. Продаж поліуретанів, силіконів, пінополіуретанів, розділювачів, пігментів і різних допоміжних матеріалів
3. Розробка та впровадження сучасних технологій переробки полімерних матеріалів

 

Ми прагнемо дати нашим клієнтам можливість працювати з сучасними матеріалами, використовувати автоматичне обладнання і впроваджувати нові технології. Кожного разу, коли до нас звертаються клієнти - нові, або ті, з якими ми вже працюємо давно, ми намагаємося запропонувати таке рішення задачі, яке б підійшло нам самим, будь ми на місці наших клієнтів. Такий підхід дозволяє нашим клієнтам отримати з одних рук ефективне, готове до роботи рішення для свого бізнесу, будь то виробництво елементів архітектурного декору або автомобільних комплектуючих.


Головне завдання ОСВ Технології полягає в тому, щоб використовуючи наші знання та багаторічний досвід, сприяти грамотному, безпечному, ефективному і вигідному використанню полімерних матеріалів, обладнання та технологій їх переробки в різних галузях промисловості.


На нашому сайті ви можете знайти багато цікавої і корисної інформації про все, що стосується обладнання, матеріалів, технологій і, звичайно, зразків готових виробів, які виробляють наші клієнти з поліуретану, силікону, епоксидних і акрилових смол, клейових систем та інших полімерних матеріалів у різних країнах по всьому світу.

 
География поставок
ГЕОГРАФИЯ ПОСТАВОК